Odbierz bonus

We wtorek za depozyt i obrót 120 PLN w Kasynie Betsson otrzymasz 60 PLN na dowolne gry

2016-07-26 10:01 Betsson 0

Betsson cotygodniowy bonus 60 pln 1Wtorek w Kasynie Betsson zapowiada się wspaniale. W tym dniu do godziny 23:59 serwis zaprasza Cię, na swoją następną promocję. To kolejny fascynujący dzień, w którym można tylko zyskać. Jeśli masz ochotę na premię w wysokości 60 PLN, to zapisz się do udziału w tej akcji.

Rejestracja w Kasynie Betsson: odbierz bonus

Betsson cotygodniowy bonus 60 plnWpłać i zagraj za 120 PLN na swoich ulubionych grach slotowych, a w zamian otrzymasz bonus 60 PLN, który będziesz miał okazję wykorzystać we wszystkich działach Kasyna Betsson. Masz do wyboru mnóstwo automatów slotowych, gry przy stołach, gry w kasynie na żywo, zdrapki czy bingo. Odebraną premię należy obrócić 35x przed możliwością wypłaty. Na początku będziesz obracał własnym wkładem, następnie gotówką bonusową. Na pełen obrót masz 3 dni, po tym terminie bonusowe pieniądze przepadną.

Betsson cotygodniowy bonus 60 pln 2Promocja przeznaczona jest dla stałych depozytorów Kasyna Betsson. Jeśli jesteś tu nowy i zdecydujesz się na rejestrację oraz pierwszą wpłatę minimum 40 PLN, otrzymasz bonus 100% do 500 PLN oraz 50 darmowych spinów na Mega Fortune Dreams. Darmowe spiny oraz bonus należy obrócić minimum 35x na grach w Kasynie Betsson. Masz na to czas do najbliższej niedzieli. Wygrane z darmowych obrotów należy obrócić w ciągu 24 godzin. Spraw, aby wtorek stał się najszczęśliwszym dniem w życiu i rozpoczął dobrą passę na kolejne dni!

Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: