Odbierz bonus

Do zdobycia 6 000 PLN w turnieju Kasyna Betsafe na Eye of the Amulet, Book of Immortals lub Scrolls of Ra

2019-03-30 04:23 Betsafe 0

Turniej slotowy Cuda Egiptu w Kasynie Betsafe

Dobrze znane ze swej hojności Kasyno Betsafe wciąż nie przestaje zaskakiwać swoją ofertą promocyjną. Z pewnością jest to czołówka kasyn internetowych w Polsce. Tym razem w turnieju slotowym Betsafe na slotach Book of Immortals, Eye of the Amulet i Scrolls of Ra do wygrania jest pula 40 000 PLN. Promocja trwa do 3 kwietnia 2019 roku. Pula nagród zostanie podzielona między 50 najlepszych graczy. Zwycięzca turnieju otrzyma 6 000 PLN. Każde rozegrane 4 PLN na slocie Eye of the Amulet, Scrolls of Ra lub Book of Immortals to 1 punkt w tabeli rankingowej. Im więcej obrotów na podanych wyżej grach, tym większą szansa na wygraną części z puli 40 000 PLN. Sprawdź też bliźniaczy turniej Cuda Egiptu organizowany przez Betsson.

Betsafe: Ekskluzywne free spiny tylko u nas

Turniej slotowy Betsafe trwa już od 28 marca, a zakończy się 3 kwietnia 2019 roku o godzinie 1:00. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie gracze, którzy mają aktywne konto Betsafe założone w Polsce. W celu znalezienia się w finałowej tabeli rankingowej wystarczy grać na slotach Book of Immortals, Scrolls of Ra, a także Eye of the Amulet. Minimalny zakład biorący udział w ofercie to 4 PLN. Obracając 4 PLN na slocie Scrolls of Ra, Eye of the Amulet lub Book of Immortals na komputerze oraz w wersji mobilnej, otrzymasz 1 punkt. Pula nagród gotówkowych w turnieju Kasyna Betsafe zostanie podzielona pomiędzy 50 graczy. Do zdobycia jest łącznie 40 000 PLN. Ranking dostępny jest z poziomu każdej z gier. Zwycięzcy zostaną poinformowani 3 kwietnia 2019 roku do godziny 18:00. Wszystkie nagrody zostaną wypłacone jako gotówka, bez konieczności obrotu. Gracz, który zdobędzie pierwsze miejsce w turnieju slotowym Betsafe otrzyma 6 000 PLN. Laureat, który zajmie drugie miejsce zgarnie 5 000 PLN. Na osobę, która znajdzie się na trzeciej pozycji czeka 4 000 PLN, a na czwartej 3 000 PLN. Piąte miejsce w rankingu to 2 500 PLN, a od 6 do 20 miejsca po 600 PLN. Uzyskując od 21 do 35 miejsca otrzymamy 400 PLN, a od 36 do 50 miejsca po 300 PLN. Ranking uaktualniany jest na bieżąco. Oprócz powyższych zasad w turnieju Betsafe obowiązują ogólne warunki i zasady, które dostępne są w regulaminie na stronie serwisu.

Nie czekaj i zawalcz o 6 000 PLN w turnieju Betsafe na slotach o egipskich motywach, które przeniosą Cię do starożytności. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, musisz posiadać konto w Betsafe. Rejestracja to nic trudnego. Oprócz możliwości korzystania z codziennych promocji jako nasz czytelnik i nowy gracz Kasyna Betsafe otrzymasz super pakiet powitalny. Bonus powitalny to dodatkowe podwojenie pierwszej wpłaty do 1000 PLN za darmo, a także 50 free spinów na slocie Wolf Cub oraz 10 big spinów na Gonzos Quest. Żeby otrzymać taki zestaw wystarczy zdeponować minimum. 40 PLN. Po rejestracji będziesz mógł przetestować nowe sloty od iSoftBet, a tym samym spróbować swoich sił w turnieju Betsafe i zawalczyć o część z puli 40 000 PLN. Nie czekaj, walka na slotach Book of Immortals, Eye of the Amulet oraz Scrolls of Ra trwa tylko do 3 kwietnia.

Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: