Odbierz bonus

W piątek po obróceniu 125 PLN w Kasynie Betsson otrzymasz 25 spinów na Mythic Maiden

2019-03-29 12:46 Betsson 0

Tylko w piątek odbierzesz free spiny w betsson na Mythic MaidenKasyno Betsson nieprzerwanie zaskakuje swoich użytkowników nowymi ofertami. Tym razem przygotowało 25 darmowych spinów na slocie Mythic Miden w każdy piątek, aż do 31 marca 2019 roku. Darmowe spiny na slocie Mythic Maiden można odebrać po obróceniu 125 PLN na dowolnej z przeznaczonych do promocji 20 gier.

Załóż konto w Betsson - Free spiny po wpłacie

Piątkowa promocja Kasyna Betsson to doskonała okazja by powiększyć swoje konto o 25 darmowych spinów na slocie Mythic Maiden. Oferta trwa w każdy piątek od 00:01 do 23:59 do 31 marca 2019 roku. Aby otrzymać 25 darmowych spinów na slocie Mythic Maiden wystarczy zapisać się do promocji na stronie Kasyna Betsson oraz rozegrać przynajmniej 125 PLN na wybranej z TOP 20 gier. Tylko gracze z Polski mogą skorzystać z promocji Kasyna Betsson. Sloty biorące udział w piątkowej propozycji to najpopularniejsze tytuły takie jak: Mega Fortune Dreams, Book of Dead, Coins of Egypt, Gonzo`s Quest, Jumanji, Twin Spin Deluxe, Starburst, Blood Suckers 2, Mega Fortune, Fruit Spin, Joker 1000 Deluxe, Golden Jokers Wild, Fire Siege, Fire 88, Joker Pro, Monshine Riches, 40 Joker Staxx, Wild Wheel, Fire Joker oraz The Mask. Pamiętaj, że otrzymane darmowe spiny na slocie Mythic Maiden aktywne są 24 godziny. W piątkowej promocji obowiązują ogólne zasady i warunki Kasyna Betsson. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie serwisu.

Tak wygląda gra Mythic Maiden w Betsson

Rozpocznij weekend w znakomitym nastroju. Piątkowe darmowe spiny na slocie Mythic Maiden to idealna okazja, by rozbudować swój kapitał. Dla nowicjuszy w Kasynie Betsson przygotowany jest bonus powitalny. Każdy nowy użytkownik Kasyna Betsson, który dokona depozytu minimum 40 PLN otrzyma dodatkowe 100% wpłaty, aż do 500 PLN za darmo i 100 darmowych spinów na slot Mega Fortune Dreams. Wystarczy zarejestrować się klikając w powyższy link, a natychmiast otrzymasz najlepszy bonus na start. Nie jest to koniec tego typu promocji, wystarczy sprawdzić kolejne kasyna online, aby kontynuować zabawę. Z codziennych promocji Kasyna Betsson mogą korzystać tylko i wyłącznie użytkownicy serwisu. Załóż konto, odbierz bonus oraz piątkowe 25 darmowych spinów na slocie Mythic Miden i baw się zdobywając wysokie wygrane.

Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: