Odbierz bonus

Piątkowy bonus 40 PLN na slocie Super Flip w promocji "Podarunki w Kasynie Betsson"

2016-09-30 08:17 Betsson 0

Kasyno betsson piatkowy bonus betssonW Kasynie Betsson żaden gracz się nie nudzi. Korzystając z codziennych ofert tego serwisu w promocji Podarunki w Kasynie, każdego dnia czeka inna niespodzianka. Na początek weekendu do zdobycia jest bonus gotówkowy w wysokości 40 PLN. W Kasynie Betsson zawitał nowy slot Super Flip od producenta Play’n Go. Masz dodatkową okazję, aby wziąć udział w promocji i go wypróbować.

Rejestracja w Kasynie Betsson: odbierz najlepszy bonus powitalny

Bonus na slocie super flip w kasynie betssonJeśli liczysz na doładowanie konta, wystarczy spełnić dwa warunki. Po pierwsze zapisz się do promocji Kasyna Betsson, a po drugie zagraj na slocie Super Flip za jedyne 80 PLN w piątek między północą, a 23:59. Po spełnieniu tak banalnych wymogów odbierzesz bonus w wysokości 40 PLN. Aby wypłacić bonus należy go najpierw obrócić 35 razy w ciągu 3 dni. Obrotu możesz dokonać na dowolnej grze w Kasynie obracając najpierw własnymi środkami, a następnie bonusowymi.

Super Flip to bardzo zabawny automat od Play`n GO, który utrzymuje wiele tradycyjnych elementów gry, ale łączy je z nowoczesnymi funkcjami. Znajdziesz tam symbole wild dla łatwiejszych zwycięstw, specjalne funkcje free spinów, czy rundy bonusowe, na których punkcie można oszaleć. Przy odrobinie szczęścia wygrana może wzrosnąć do 1.000.000 monet – nieźle?

Bonus w kasynie betsson na slocie super flipZatem rozpocznij piątek od gry na nowym slocie Super Flip w Kasynie Betsson i odbierz bonus w wysokości 40 PLN! Nie jesteś jeszcze klientem tego serwisu? Jeżeli chciałbyś zostać graczem Kasyna Betsson, to na powitanie otrzymasz bonus 100% do 500 PLN, wpłacasz 500 PLN grasz za 1.000 PLN. Jeśli dokonasz depozytu w wysokości minimum 40 PLN, dostaniesz w prezencie 50 darmowych obrotów na slot Mega Fortune Dreams. Musisz je wykorzystać do niedzieli danego tygodnia, a wygrane obrócić 35x w ciągu doby. Powodzenia!

Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: